Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints E700046 24 5/16 Inch Gasket Door for Commercial Refrigeration
Item:
#1195058
Technical details
| Manufacturer | Franke |
|---|---|
| Model Number | E700046 |
| Manufacturer Part # | E700046 |
| Height | 2.9" |
| Width | 8.95" |
| Depth | 22.95" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints E700046 24 5/16 Inch Gasket Door for Commercial Refrigeration
$76.55
Unit price
/
Unavailable
