RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg E7-30878 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star E7-30878 0.5 Inch Arm Crank Lever Assembly Stainless Steel
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | E7-30878 |
| Manufacturer Part # | E7-30878 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 3.85" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg E7-30878 Arm Crank Lever Assy