RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King restaurant knives.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King E616375 restaurant knives
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King E616375 8.45 Inch OEM Door Assy Complete for Silver King
| Manufacturer | Franke |
|---|---|
| Model Number | E616375 |
| Manufacturer Part # | E616375 |
| Height | 5.45" |
| Width | 8.45" |
| Depth | 8.6" |
| Weight | 1.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Franke E616375 Silver King Door Assy Complete
