RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee service supplies.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield E5-71204 coffee service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield E5-71204 1 Inch Cover Back Warmer Electric Stainless Steel with Descriptors
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | E5-71204 |
| Manufacturer Part # | E5-71204 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells E5-71204 Cover Back Warmer