Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Prince Castle E461240 8 Inch Stainless Steel Fry Scoop for Commercial Use
Item:
#1132476
Technical details
| Manufacturer | Franke |
|---|---|
| Model Number | E461240 |
| Manufacturer Part # | E461240 |
| Height | 2" |
| Width | 8" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Prince Castle E461240 8 Inch Stainless Steel Fry Scoop for Commercial Use
$118.15
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Franke E461240 Fry Scoop
