RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets E455604 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets E455604 4.55 Inch Deep Fryer - Commercial Deep Fryers
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | E455604 |
| Manufacturer Part # | E455604 |
| Height | 2.85" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 14.55" |
| Weight | 4.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets E455604 Bnr Anets Silver
