FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets E4472-01-C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets E4472-01-C 15 Inch Dr Assy for Mx14 Series Stainless Steel
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | E4472-01-C |
| Manufacturer Part # | E4472-01-C |
| Height | 2" |
| Width | 15.55" |
| Depth | 16.5" |
| Weight | 7.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets E4472-01-C Dr Assy Mx14 Rh Ss