Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints E100 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki E100 100 Feet Red Commercial Hose for Liquid Transfer
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | E100 |
| Manufacturer Part # | E100 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 16" |
| Weight | 14.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki E100 100' Red Commercial Hose
