RestaurantSupply.com is your trusted source for Edlund can opener parts.
- Authorized Edlund dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Edlund E005 can opener parts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Edlund E005 0.65 Inch Elbow 1/8 NPT Gas Brass Fitting
| Manufacturer | Edlund |
|---|---|
| Model Number | E005 |
| Manufacturer Part # | E005 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Edlund E005 Elbow 1/8 Npt Brass St. #3400
