Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe E002515 1.15 Inch Stainless Steel Foot Level with Corrosion Resistance
Item:
#1478411
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | E002515 |
| Manufacturer Part # | E002515 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe E002515 1.15 Inch Stainless Steel Foot Level with Corrosion Resistance
$4.81
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Globe E002515 Foot Level
