Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints E-6-003B 5.5 Inch Blade CCW 220 CFM 3000 RPM Aluminum - OEM
Item:
#1482443
Technical details
| Manufacturer | H & K International |
|---|---|
| Model Number | E-6-003B |
| Manufacturer Part # | E-6-003B |
| Height | 0.63" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints E-6-003B 5.5 Inch Blade CCW 220 CFM 3000 RPM Aluminum - OEM
