- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints DXTSBP8F 8 Inch Caster Without Brake Rigid Plate
| Manufacturer | Dinex |
|---|---|
| Model Number | DXTSBP8F |
| Manufacturer Part # | DXTSBP8F |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dinex DXTSBP8F Caster Without Brake 8" Rigid Plate