Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints DXP13700533832 Hinge Screws 0.2 Inch Steel for Plate Dispensing
Item:
#1463425
Technical details
| Manufacturer | Dinex |
|---|---|
| Model Number | DXP13700533832 |
| Manufacturer Part # | DXP13700533832 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.6" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints DXP13700533832 Hinge Screws 0.2 Inch Steel for Plate Dispensing
$2.93
Unit price
/
Unavailable
