RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef DX0031 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef DX0031 6 Inch Corrosion Resistant Steel Cavity Shelf Runner
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | DX0031 |
| Manufacturer Part # | DX0031 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef DX0031 Cavity Shelf Runner