RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam DV27620 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam DV27620 OEM Drive Key Hub for Alto-Shaam Appliances
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | DV27620 |
| Manufacturer Part # | DV27620 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam DV27620 Drive Key Hub