RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef DV0403 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef DV0403 4.8 Inch Cast Rear Ducting Left Hand with optimal airflow
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | DV0403 |
| Manufacturer Part # | DV0403 |
| Height | 3.65" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef DV0403 Cast Rear Ducting Lh