FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke DUK527844 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke DUK527844 10 Inch Compressor Electric OEM with Durable Construction
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | DUK527844 |
| Manufacturer Part # | DUK527844 |
| Height | 7.48" |
| Width | 10" |
| Depth | 12.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke DUK527844 Compressor 1/3hp 120v 60hz
