RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke food display overhead lighting.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke DUK22850 food display overhead lighting
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke DUK22850 7 Inch Electric Panera Soup Station Stainless Steel with Precise Heat Control
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | DUK22850 |
| Manufacturer Part # | DUK22850 |
| Height | 1.75" |
| Width | 7" |
| Depth | 9.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke DUK22850 Element 208v 500w Panera Soup Station
