RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke strip warmers.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke DUK225500 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke DUK225500 2.15 Inch Stainless Steel Handle Back Counter
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | DUK225500 |
| Manufacturer Part # | DUK225500 |
| Height | 1" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 9.85" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke DUK225500 Handle Back Counter
