RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke DUK225445D steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke DUK225445D 5.7 Inch Electric Fan Motor Kit for Fry Stations
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | DUK225445D |
| Manufacturer Part # | DUK225445D |
| Height | 4.8" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 20.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke DUK225445D Fan Motor Kit 115v Fry Station
