RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke DUK214897 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke DUK214897 3.5 Inch Strainer Drain Cover stainless steel with Debris Filtration
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | DUK214897 |
| Manufacturer Part # | DUK214897 |
| Height | 0.56" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke DUK214897 Strainer Drain Cover