Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke aftermarket steam tables and food wells.
- Engineered to match existing Duke units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Duke DUK175476 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke DUK175476 2 Inch Tube Tee to Gas IR Burner with Leak Proof Connection
| Fits with Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | DUK175476 |
| Manufacturer Part # | DUK175476 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke DUK175476 Tube Tee To Ir Burner