RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke stainless steel food pans and food pan accessories.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke DUK155641 stainless steel food pans and food pan accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke DUK155641 1 Inch Holder Lamp Electric with Mounting Hardware and Connectors
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | DUK155641 |
| Manufacturer Part # | DUK155641 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke DUK155641 Includes Mounting Hardware And 3 Direct Connectors, Connectors
