FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other open air merchandisers and accessories.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other DTU03-2026A open air merchandisers and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints DTU03-2026A 26 Inch Drive Thru Window Air Curtain
| Manufacturer | Berner International Corp |
|---|---|
| Model Number | DTU03-2026A |
| Manufacturer Part # | DTU03-2026A |
| Height | 7" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 26" |
| Weight | 16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berner International Corp DTU03-2026A 26 In Air Curtain Drive Thru Window