RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex DTR-8SS ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex DTR-8SS 1 Inch Recessed Mount Drip Tray Stainless Steel with Leak Proof Design
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | DTR-8SS |
| Manufacturer Part # | DTR-8SS |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex DTR-8SS Drip Tray Recessed Mnt S S