- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland DS-2 10 Inch Stainless Steel Strainer 3/16 Holes with Durable Design
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | DS-2 |
| Manufacturer Part # | DS-2 |
| Height | 2.8" |
| Width | 10.7" |
| Depth | 11.05" |
| Weight | 1.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland DS-2 Td2 Strainer 3/16 Holes
