Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell aftermarket steam tables and food wells.
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell DRB-2 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell DRB-2 3-1/2 Inch Cast Iron Radiant Heat for Food Warming
| Fits with Manufacturer | Rankin Delux |
|---|---|
| Model Number | DRB-2 |
| Manufacturer Part # | DRB-2 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 14.25" |
| Weight | 7.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rankin Delux DRB-2 Cast Iron Radiant, 14-1/4"l X 3-1/2"w X 2-1/2" High, Rankin-delux Drb
