RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef DR0006 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef DR0006 3.05 Inch Reed Switch for Conveyor Systems in Stainless Steel
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | DR0006 |
| Manufacturer Part # | DR0006 |
| Height | 0.4" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef DR0006 Reed Switch
