FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam DR-39029 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam DR-39029 23 Inch Right Sliding Glass Door Aluminum with Access
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | DR-39029 |
| Manufacturer Part # | DR-39029 |
| Height | 2.5" |
| Width | 23.25" |
| Depth | 56.5" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam DR-39029 Door Right Sliding Hsm 48/5s