RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam DR-25039 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam DR-25039 20 Inch Stainless Steel Door Left Hinged Clear View
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | DR-25039 |
| Manufacturer Part # | DR-25039 |
| Height | 3.1" |
| Width | 20.4" |
| Depth | 26.4" |
| Weight | 9.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam DR-25039 I Door Lh Out Ed 96 Clea R Tempservice Only For D