RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam DR-22481E commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam DR-22481E 24 Inch Door Glass Assembly Stainless Steel with Easy Access
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | DR-22481E |
| Manufacturer Part # | DR-22481E |
| Height | 4" |
| Width | 24" |
| Depth | 24" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam DR-22481E I Door Glass Center Tysy S 72fits Dr 22481 Asmb (
