Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Dormont cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont CAN1675BP36 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dormont CAN1675BP36 3/4 Inch 36 Inch Gas Connector Durable Alloy
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | CAN1675BP36 |
| Manufacturer Part # | CAN1675BP36 |
| Height | 1" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 36" |
| Weight | 0.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dormont CAN1675BP36 3/4 X 36 Gas Conn 3/4m X