Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Dormont cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont CAN1675BP24 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dormont CAN1675BP24 3/4 Inch x 24 Inch Gas Connector Stainless Steel
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | CAN1675BP24 |
| Manufacturer Part # | CAN1675BP24 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 23" |
| Weight | 17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dormont CAN1675BP24 3/4 X 24 Gas Conn