Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Dormont cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont CAN16100BPQSR36 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dormont CAN16100BPQSR36 1 Inch Gas Connection with Durable Material
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | CAN16100BPQSR36 |
| Manufacturer Part # | CAN16100BPQSR36 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 13 lbs |
| Weight | 13 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dormont CAN16100BPQSR36 1 X 36 Gas Conn