Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Dormont cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont 70-4041 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dormont 70-4041 3/4 Inch Union Corrosion Resistant Stainless Steel
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | 70-4041 |
| Manufacturer Part # | 70-4041 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.85" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dormont 70-4041 3/4 Union
