RestaurantSupply.com is your trusted source for Dormont cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont 41-4142-24 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dormont 41-4142-24 3/4 Inch FIP MIP Pipe Fitting Durable Metal
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | 41-4142-24 |
| Manufacturer Part # | 41-4142-24 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dormont 41-4142-24 3/4 Id 3/4mipx3/4fipx24