RestaurantSupply.com is your trusted source for Dormont cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont 16125BPQ48BX cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dormont 16125BPQ48BX 10 Inch Gas Connector with Stainless Steel
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | 16125BPQ48BX |
| Manufacturer Part # | 16125BPQ48BX |
| Height | 2.81" |
| Width | 10.31" |
| Depth | 26.56" |
| Weight | 9.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dormont 16125BPQ48BX 1 1/4 Idx48 Gas Conn
