Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Dormont aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Dormont units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Dormont 075SE cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dormont 075SE 3/4 Inch Gas Male Female Street Elbow Black Iron
| Fits with Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | 075SE |
| Manufacturer Part # | 075SE |
| Height | 2.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dormont 075SE 3/4" Black Iron 90 Deg Street Elbow Male/female, Us Made
