RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield DOP00020 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield DOP00020 15 Inch Stainless Steel Catch Grate for Domino Equipment
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | DOP00020 |
| Manufacturer Part # | DOP00020 |
| Height | 0.25" |
| Width | 15.75" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield DOP00020 Grate S/s Catch Domino 48 Uni
