- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nu-Vu DOOR18 23 Inch Corrosion-Resistant Door Assembly - Commercial Grade
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | DOOR18 |
| Manufacturer Part # | DOOR18 |
| Height | 1.5" |
| Width | 23" |
| Depth | 35.5" |
| Weight | 17.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu DOOR18 Assydoor10panprfrub Seri Esspec