FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu DOOR-41 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu DOOR-41 37 Inch Sliding Glass Door Assembly Stainless Steel with Descriptors
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | DOOR-41 |
| Manufacturer Part # | DOOR-41 |
| Height | 4" |
| Width | 37" |
| Depth | 38" |
| Weight | 42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu DOOR-41 Assydoorglassxo 1m Speci Fy Hin