FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu DOOR-19 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu DOOR-19 1 Inch Door Assembly Double Pane Aluminum Insulated
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | DOOR-19 |
| Manufacturer Part # | DOOR-19 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero DOOR-19 Assydoor6pandoublepaneub 6t