RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef DOC-1315 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef DOC-1315 Cleaning Solution Stainless Steel for High-Volume Kitchen
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | DOC-1315 |
| Manufacturer Part # | DOC-1315 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef DOC-1315 Poster Daily Cleaning G5 Ove