Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints DMW-20108 Thermocouple Width 1.8 Inch Stainless Steel with Precision Measuring
Item:
#1505724
Technical details
| Manufacturer | Meister Cook |
|---|---|
| Model Number | DMW-20108 |
| Manufacturer Part # | DMW-20108 |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 10.3" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints DMW-20108 Thermocouple Width 1.8 Inch Stainless Steel with Precision Measuring
$150.12
Unit price
/
Unavailable