Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints DMW-20101 7.5 Inch Reversible Insert Moist and Dry Food Handling
Item:
#1506272
Technical details
| Manufacturer | Meister Cook |
|---|---|
| Model Number | DMW-20101 |
| Manufacturer Part # | DMW-20101 |
| Height | 1.35" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 1.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints DMW-20101 7.5 Inch Reversible Insert Moist and Dry Food Handling
$151.50
Unit price
/
Unavailable
