Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints DL58301076 16 Inch Door Gasket for Commercial Refrigeration
Item:
#1504984
Technical details
| Manufacturer | Maxx Cold |
|---|---|
| Model Number | DL58301076 |
| Manufacturer Part # | DL58301076 |
| Height | 4.55" |
| Width | 15.85" |
| Depth | 19.3" |
| Weight | 3.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints DL58301076 16 Inch Door Gasket for Commercial Refrigeration
$31.67
Unit price
/
Unavailable
