RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef DJ0081 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef DJ0081 9 Inch Commercial Heater Stainless Steel for Merrychef Ovens
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | DJ0081 |
| Manufacturer Part # | DJ0081 |
| Height | 6.6" |
| Width | 9.05" |
| Depth | 12.85" |
| Weight | 2.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef DJ0081 Heater Assembly E2
