RestaurantSupply.com is your trusted source for Adcraft cake and pastry decorating tools.
- Authorized Adcraft dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Adcraft DH-1 cake and pastry decorating tools
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Adcraft DH-1 10 Inch Defrost Heater Electric OEM Metal - Compact Design
| Manufacturer | Adcraft |
|---|---|
| Model Number | DH-1 |
| Manufacturer Part # | DH-1 |
| Height | 4.15" |
| Width | 10" |
| Depth | 15.8" |
| Weight | 5.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Adcraft DH-1 Defrost Heater