- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Everest DG15-00 22 3/4 Inch Glass Door Gasket Food-Safe EPDM Rubber
| Manufacturer | Everest |
|---|---|
| Model Number | DG15-00 |
| Manufacturer Part # | DG15-00 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everest DG15-00 Glass Door Gasket (22 3/4 " X 31 3/4")