- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland DESCALER DESCALER 14 Inch Stainless Steel OEM to Chemical Delivery
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | DESCALER, |
| Manufacturer Part # | DESCALER, |
| Height | 14" |
| Width | 14" |
| Depth | 19" |
| Weight | 19.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland DESCALER, Descaler No Air Shipment Case
